Харків. Харківській ліцей № 161 "Імпульс"

Патріотичне виховання

В бібліотеці до Вашої уваги:

Баліцька О.Г. Організація роботи з національно-патріотичного виховання в закладах освіти. - Завучу. Усе для роботи. - 2018. - №  1-2.

Білик С.В. Без верби й калини - нема України: Народознавче свято. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2018. - №9.

Виховуємо патріотів: Організація національно-патріотичного виховання учнів. - Директор школи. - 2017. - № 5-6.

Гриценко С.В. Щоб у серці жила Батьківщина: Година спілкування у перший день навчання. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2018. - № 7.

Кордонська А.В. Веселий ярмарок народних звичаїв. - Вивчаємо українську мову та літературу. - 2018. - № 25-26.

Ларіонова В.Ю., Чіпак Н.В. Поважаю європейські цінності - будую сучасну Україну. - Шкільний бібліотекар. - 2018. - № 7.

Літвінчук Н. Патріотичне виховання учнів: практична реалізація в межах дослідно-експериментальної діяльності. - Директор школи. - 2018. - № 3-4.

Мисник Л.А. Хай в серці кожної дитини живе любов до України: Виховний захід. - Шкільний бібліотекар. - 2018. - № 7.

Мулярова І.М. Україна - територія гідності та свободи. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2018. - № 2.

Райчаковська Н.С. Славлю свою Україну, єдність її і героїв її: Виховний захід у 3-4-х  класах. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2018. - № 9.

Римар Н.В. Зростаймо патріотами своєї країни!: Година спілкування. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2018. - № 1.

Савченко С.А. Традиції, звичаї та обряди українського народу. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2018. - № 7.

16 лютого 2018 року - шкільний гурт "Барви Слобожанщини" представляє "Козацькі розваги"

Згадуючи гайдамаччину                                                 Веселий "струмочок"                                                                                        "

На вершу!                                                                    Козацька клятва