Харків. Харківській ліцей № 161 "Імпульс"

Патріотичне виховання

В бібліотеці до Вашої уваги:

Аргат І.В. З Україною в серці: Брейн-ринг. 10-11 класи. - Географія. - 2016. - № 13-14.

Багацький В.В. Військово-патріотичне виховання молоді - актуальна проблема загальноосвітньої школи. - Завучу. Усе для роботи. - 2016. - №1-2. - С.18-37.

Балик В.Й. Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2016. - № 6.

Баліцька О.Г. Організація роботи з національно-патріотичного виховання в закладах освіти. - Завучу. Усе для роботи. - 2018. - №  1-2.

Виховуємо патріота: Добірка виховних заходів. - Позакласний час. - 2016. - № 12.

Волкова Н.П. Виховання патріотизму в родині. -  Виховна робота в школі. - 2016. - № 3.

Герої нашого часу: Виховна година, присвячена пам"яті героїв Небесної Сотні. - Виховна робота в школі. - 2016. - № 10.

Гіщинський В.Б. Патріотизм - сплав почуття і думки, розуму і серця. - Класному керівникові. Усе для роботи. - 2016. - № 3.

Грязнова В.І. Роль громадсько-патріотичного виховання у формуванні життєвих компетенцій учнів. - Історія та правознавство. Позакласна робота. - 2016. - № 5.

Гонтарук О.Д. З Україною в серці: Заочна подорож. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2016. - № 1. - С.5-9.

Дика С.Г. Червона калина - символ України: Виховна година. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2016. - № 1. - С. 10-13.

До 25-ї річниці незалежності України: Спецвипуск. - Початкове навчання та виховання. - 2016. - № 22-24.

Єднайтесь, браття українці!: Виховний захід до Дня Соборності України для учнів 7-9-х класів. - Шкільний світ. - 2016. - № 23.

Захарченко О. "Рабів до раю не пускають": Літературно-музич. композиція, присвячена річниці Революції Гідності. - Українська мова і література в школах України. - 2016. - №3. - С.61-63.

Зростаємо громадянами України: Права дитини. - Початкове навчання та виховання. - 2016. - № 33.

Кірішко Л.М. Формування національної свідомості учня засобами народознавства. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2016. - № 1. - С.2-4.

Куля О.М. Патріотичне виховання молодших школярів на традиціях українського народу. - Виховна робота в школі. - 2017. - № 2.

Кушнєрова Т.Д. Традиції та сучасність: Етнографічне свято. - Трудове навчання в школі. - 2016. - 2016. - № 6. - С. 42-47.

Лихачова Л.Ф. Україна - моя Батьківщина: Година спілкування у 1-му класі. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2016. - №1. - С.7-9.

Лучко В. Мій досвід з патріотичного виховання як класного керівника. - Зарубіжна література в школах України. - 2016. - № 6.

Матросова Т.О. Війна на Сході України: Урок мужності, присвячений початку АТО. - Історія та правознавство. Позакласна робота. - 2016. - № 5.

Мельниченко Л.І., Хорольська В.М. Рослини - символи України: Позакласний захід на міжпредметній основі. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2016. - № 1. - С.10-14.

Ми є діти України: Виховний захід для учнів 7-х класів. - Шкільний бібліотекар. - 2016. - № 11.

Момот В.Я. Я люблю свою Україну: Свято-подорож. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2016. - № 3. - С.14-18.

Національно-патріотичне виховання на уроках фізики  / В.Чистух. - Фізика. - 2016. - №1. - С. 11-31.

Небесній сотні шана і молитва...: Година спілкування. - Шкільний світ. - 2016. - № 22.

Римар Н.В. Зростаймо патріотами своєї країни!: Година спілкування. - Класному керівнику. Усе для роботи. - 2018. - № 1.

Сердюк І.М. Ми - діти України-неньки: Виховний захід. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2016. - № 3. - С.6-9.

Черкашина Т.С., Золотухіна Т.М. Форми позаурочної роботи в системі патріотичного виховання. - Історія та правознавство. Позакласна робота. - 2016. - № 2. - С. 2-6.

Чернова В.Г. Україна - єдина країна: Виховний захід. - Вихователю ГПД. Усе для роботи. - 2016. - № 3. - С.1--13.

Шкляренко Л.Г. Справжніми патріотами не народжуються, ними стають. - Класному керівникові. Усе для роботи. - 2016. - № 3.

16 лютого 2018 року - шкільний гурт "Барви Слобожанщини" представляє "Козацькі розваги"

Згадуючи гайдамаччину                                                 Веселий "струмочок                                                                                        "

На вершу!                                                                    Козацька клятва