Харків. Харківській ліцей № 161 "Імпульс"

 
ЗНО

Будьмо знайомі!

 

      Наша біібліотека   була заснована у 1988 році одночасно з відкриттям ліцею.  Починаючи з 2001 року  завдяки допомозі батьківського комітету та інших  спонсорів  бібліотека активно поповнювала свій фонд новими довідковими матеріалами, художньою та дитячою літературою, творами за шкільною програмою, методичними  матеріалами для вчителів. Особлива увага приділялась виданням з питань педагогіки та виховання підростаючого покоління в дусі патріотичного ставлення до  минулого  та сьогодення рідної країни, популяризації рідної мови та літератури.

                    В 2010 році була істотно зміцнена матеріально-технічна база бібліотеки - придбані нові меблі, встановлено та підключено до мережі Інтернет комп"ютер з  принтером, запрацював ксерокс. Облаштовано затишний читальний зал на 12 місць.  Бібліотека була  перетворена на бібліотечно-інформаційний центр.

 

           

 

                   Перша завідуюча бібліотекою - Олена Мусаївна Дугіна. Саме вона організовувала нову бібліотеку в новій школі.

 

 

       Її змінила Галина Євгенівна Степанець, яка зробила багато для поповнення фонду  новими актуальними виданнями, координуючи бібліотечну роботу з навчально-виховним процесом.

 

 

     Зараз завідує бібліотекою Світлана Федорівна Гарькавець, а Галина Євгенівна працює бібліотекарем.  

 

                  

 

                 

 

                                                                                                                               .